UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

walczyć dla Idei ?? Bo chyba nie za Tuska, Kaczyńskiego czy Missana. NATO nam nie pomorze, nie będzie bronić żadnego skrawka NATO, co pokazało w Powodowie.

okoniowaty

Anuluj