UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
walczyć dla Idei ?? Bo chyba nie za Tuska, Kaczyńskiego czy Missana. NATO nam nie pomorze, nie będzie bronić żadnego skrawka NATO, co pokazało w Powodowie.
okoniowaty
walczyć dla Idei ?? Bo chyba nie za Tuska, Kaczyńskiego czy Missana. NATO nam nie pomorze, nie będzie bronić żadnego skrawka NATO, co pokazało w Powodowie.
okoniowaty