Wybrany wątek opinii

A Ukraińcy traumę będą mieć, tak jak w 2022 kiedy nie było syren 1 sierpnia w rocznicę Powstania Warszawskiego !
(2025.03.07)
Szacunek Warszawskim Powstańcom byś oddał, a nie na syreny czekał.
(2025.03.07)
Z jakiej niby racji?
DasModel (2025.03.07)
@DasModel - że w 2022 nie było syren - ktoś napisał. Z takiej racji.
(2025.03.08)
Ja nie o tym. Ja o tych powstańcach. Z jakiej racji mam im oddawać szacunek?
DasModel (2025.03.08)
@DasModel - Jeśli ktoś ma taką potrzebę, nie mam nic przeciwko. Jeśli nie, to nie.
(2025.03.08)
To było powstanie Warszawskie, a nie ogólnopolskie, walczyli dla siebie i swojego miasta, nie dla nas. Było kolejnym kompletnie bezsensownym zrywem skutkującym jedynie śmiercią tysięcy niewinnych ludzi i zaoraniem stolicy przez niemców w akcie zemsty. Żadna inna okupowana stolica nie ucierpiała aż tak podczas tamtej wojny. Może poza Berlinem, ale sami są sobie winni. Nie rozumiem tego fenomenu robienia na siłę bohaterów narodowych z każdego, kto porywał się z motyką na księżyc.
DasModel (2025.03.08)
Powrót do komentarzy