UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To było powstanie Warszawskie, a nie ogólnopolskie, walczyli dla siebie i swojego miasta, nie dla nas. Było kolejnym kompletnie bezsensownym zrywem skutkującym jedynie śmiercią tysięcy niewinnych ludzi i zaoraniem stolicy przez niemców w akcie zemsty. Żadna inna okupowana stolica nie ucierpiała aż tak podczas tamtej wojny. Może poza Berlinem, ale sami są sobie winni. Nie rozumiem tego fenomenu robienia na siłę bohaterów narodowych z każdego, kto porywał się z motyką na księżyc.

DasModel

Anuluj