UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Zainteresowany Jarosław - Dbam o formę, poniedziałek wsiadam na elektryka i jadę 3 km, wtorek tyle samo na hulajnodze, środa ide ze znajomymi na siłkę ale nie przebieram się bo fajnie się godzine gada, grunt, że karnet odbity, czwartek idę na basen ale przesiaduję w saunie i jakuzi, piątek spacer 1200 metrów, zamiast samochodem idę pieszo do pizzerii aby móc wypić piwko. Sobota tylko leżę (piwek była więcej a w domu poprawka 0,7), niedziela - poprawka z soboty, ale od poniedziałku znów dbanie o formę i wsiadam na elektryka :D rower mam na myśli. najważniejsze to ruch a u mnie jak widzicie go nie brakuje.

Slavek