Wybrany wątek opinii

Kolejki po darmowy bilet jak za komuny, po godz. stania już ich nie ma.
(2025.02.24)
Lepiej, że są niż, gdyby ich nie było 😁 Akurat w tym przypadku trudno mówić o wielkiej atrakcyjności i jak zawsze pewne grupy są preferowane. Tak było i będzie 🤔 Do skorzystania jest potrzebny czas i ZDROWIE 🙂
Małymi kroczkami...do przodu (2025.02.25)
Powrót do komentarzy