Wybrany wątek opinii
Kolejki po darmowy bilet jak za komuny, po godz. stania już ich nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
Lepiej, że są niż, gdyby ich nie było 😁
Akurat w tym przypadku trudno mówić o
wielkiej atrakcyjności i jak zawsze pewne grupy
są preferowane. Tak było i będzie 🤔
Do skorzystania jest potrzebny czas i ZDROWIE 🙂
Do moderacji
Odpowiedz
1
3