UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lepiej, że są niż, gdyby ich nie było 😁 Akurat w tym przypadku trudno mówić o wielkiej atrakcyjności i jak zawsze pewne grupy są preferowane. Tak było i będzie 🤔 Do skorzystania jest potrzebny czas i ZDROWIE 🙂
Małymi kroczkami...do przodu