UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lepiej, że są niż, gdyby ich nie było 😁 Akurat w tym przypadku trudno mówić o wielkiej atrakcyjności i jak zawsze pewne grupy są preferowane. Tak było i będzie 🤔 Do skorzystania jest potrzebny czas i ZDROWIE 🙂

Małymi kroczkami...do przodu