Wybrany wątek opinii

A wystarczyło przyjąć ówczesną propozycję, żeby nasz port był państwowy i juz dawno temat bylby zalatwiony. do tego mielibyśmy ciąglą kroplówke finansowania, jako port strategiczny. Jednak Patologia Obywatelska w anty-pisowskiej histerii wolała zmanipulować ludzi, żeby glosowali "TAK za mejskim portem". No to teraz mamy :) PO nie do końca wiedziało czy wygrają wybory, więc woleli nie "ryzykowoać", że PiS przejmie port i poświęcić miasto. Dziś sami pewne by nm rządzilo, bo wygrali. Elblążanin to jednak durne zwierzę.
Miecz Sprawiedliwości (2025.02.13)
@Miecz Sprawiedliwości - Histerii, ze kradliście? Daruj sobie już!
(2025.02.13)
@Miecz Sprawiedliwości - "Elblążanin to jednak durne zwierzę. " - Proszę o oficjalne przeprosiny, inaczej będzie problem. Jestem elblążaninem!
(2025.02.13)
@Miecz Sprawiedliwości - Strategiczny? Opowiedz mi tą historię. Cały Gdańsk i Szczecin już trzęsie portami na samą myśl, o tym, że Elbląg może mieć port strategiczny. Najlepiej narysuj jak w tym strategicznym porcie cumują okręty wojenne z pobliskiej strategicznej bazy marynarki wojennej, jak wpływają ogromne tankowce z gazem z Norwegii i jak Pan Mietek z pobliskiego strategicznego warsztatu remontuje w strategicznym doku Queen Merry II przy pomocy strategicznej spawarki.
DasModel (2025.02.13)
@Miecz Sprawiedliwości - Co by się zmieniło na osi czasu w grudniu 2023 mitomanie jeden? Mojżesz by tupnął laską i piach by się rozstąpił? Mamy nowy rząd to i to są ich problemy nie Twoje. PiS wiedział, że wysoce prawdopodobne jest przegranie wyborów to i mamy teraz kryminalistów. Świecimy oczami w UK i Węgrzech za pseudo elity.
(2025.02.13)
@Miecz Sprawiedliwości - By nim rządziło? Kim jest BY a CZYM by rządziło??? Miotłę to ja Ci mogę wydać i Twojej armii wyznawców PiS. Port jest do pozamiatania. W ramach czynu społecznego. Bo Ty kochasz wszystko co państwowe.
Marcin40 (2025.02.13)
@Miecz Sprawiedliwości - Słuchaj miękiszonie, oddać i stracić jako własność na wieki to żaden interes. Dziś to robi Tramp z Ukrainą.
(2025.02.13)
To lepiej, żeby nie było portu. Zobaczymy kto zainwestuje pieniądze. Na pewno nie aktualny rząd, bo ich nie ma.350 mln Zet Tuska na inwestycje, to konkret nr 101 i też niewykonalny. Gdańsk i Gdynia ma port z udziałem Skarbu Państwa i wszystko działa. Zresztą teraz mamy rząd Tuska to i port elbląski też byłby ich.
bra (2025.02.13)
@bra - " i port elbląski też byłby ich. " Nie port tylko parking dla TiRów.
GłębokaMyśl (2025.02.13)
@Miecz Sprawiedliwości - "do tego mielibyśmy ciąglą kroplówke finansowania, jako port strategiczny. " Chciałeś napisać srategiczny, czy też kłamałeś w pełni świadomie ?
GłębokaMyśl (2025.02.13)
@Miecz Sprawiedliwości - Bełkot. Co ma jedno z drugim wspólnego? Można powiedzieć, że wywołaliśmy II wojnę światową, bo tylko trzeba oddać było korytarz i Gdańsk. Tak samo uzasadniony argument. A port jest państwowy od zawsze. Miejski jest tylko terminal, czyli mały kawałek nabrzeża z parkingiem. Państwo ma swoje nabrzeża z olbrzymimi placami składowymi. Między innymi w elektrociepłowni, gdzie place węglowe stoją puste. Po prostu Kaczyści nic nie potrafią zrobić. Nawet drogi wodnej do Elbląga przez osiem długich lat nie zrobili. Potrafią tylko pomniki budować. Pomnik Suwerenności zbudowali, ale do użytku się on nie nadaje. I to nie tylko z powodu drogi wodnej. Również z powodu zafalowania i braku infrastruktury turystycznej - a tylko tą funkcję pomnik ten będzie pełnił.
entuzjasta (2025.02.14)
@entuzjasta - Faktycznie Kaczysci nic nie zrobili ale przynajmniej nie zrujnowali gospodarki ogłaszając jednocześnie sukces tego dzieła tak jak obecna ekipa.
(2025.02.15)
Powrót do komentarzy