UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wygląda to jakby przejęli pisowskie standardy gdzie wyniki są znane jeszcze przed ogłoszeniem konkursu. Nie tak to miało wyglądać po 15 X

Standardy pis

Anuluj