UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mieszkancy - Szukuje sie powtorka z Lądka, Kłodzka, czy Stronia Śląskiego. Tam tez budowa zbiornika nie doszła do skutku.


Anuluj