UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mieszkancy - Szukuje sie powtorka z Lądka, Kłodzka, czy Stronia Śląskiego. Tam tez budowa zbiornika nie doszła do skutku.
@Mieszkancy - Szukuje sie powtorka z Lądka, Kłodzka, czy Stronia Śląskiego. Tam tez budowa zbiornika nie doszła do skutku.