UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budowa zbiornika renencyjnego na Kumieli stanela. Czyzby ekolodzy zatrzymali te inwestycje? Czyzby eko mieszkancy ich posluchali i miast chronic miasto, mieszkancow i dobytekek wolą chroninc rzekotkę pstroszarorudą?

Mieszkancy

Anuluj