UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budowa zbiornika renencyjnego na Kumieli stanela. Czyzby ekolodzy zatrzymali te inwestycje? Czyzby eko mieszkancy ich posluchali i miast chronic miasto, mieszkancow i dobytekek wolą chroninc rzekotkę pstroszarorudą?
Mieszkancy