Wybrany wątek opinii

Bzdura - tylko wysokie stypendia dla ścisłych i technicznych - te dyscypliny mają przyszłość. Żadnej kasy dla historyków, humanistów itp. i niech młodzież wtedy wybiera kierunki.
JaBa (2024.09.17)
@JaBa - A moze w ogole nie uczyc historii, polskiego, WOS-u? Nic dziwnego ze pozniej same takie "madre glowy" glosuja na PiS i Konfe...
(2024.09.17)
WOS jest i z co tego wynika? Mało kto glosuje, a ci głosujący, i tak głosują źle. WOS to przedmiot kompletnie bezużyteczny.
(2024.09.18)
Powrót do komentarzy