Wybrany wątek opinii
Bzdura - tylko wysokie stypendia dla ścisłych i technicznych - te dyscypliny mają przyszłość. Żadnej kasy dla historyków, humanistów itp. i niech młodzież wtedy wybiera kierunki.
Do moderacji
Odpowiedz
10
15
@JaBa - A moze w ogole nie uczyc historii, polskiego, WOS-u? Nic dziwnego ze pozniej same takie "madre glowy" glosuja na PiS i Konfe...
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
WOS jest i z co tego wynika? Mało kto glosuje, a ci głosujący, i tak głosują źle. WOS to przedmiot kompletnie bezużyteczny.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1