UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bzdura - tylko wysokie stypendia dla ścisłych i technicznych - te dyscypliny mają przyszłość. Żadnej kasy dla historyków, humanistów itp. i niech młodzież wtedy wybiera kierunki.

JaBa

Anuluj