Wybrany wątek opinii
Na YT jest film jak pisowska minister w 2019 r. obiecuje że odstąpią od budowy zbiorników retencyjnych. W MIĘDZYLESIU PADŁY DEKLARACJE, ZBIORNIKÓW NIE BĘDZIE. Teraz pis powinien płacić odszkodowania
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Pewnie kościoły były ważni - Polecam obejrzeć ten film. Pisowska minister pojawiła się na proteście mieszkańców ziemi kłodzkiej. Bank Światowy deklarował współ finansowanie budowy polderów zalewowych. Tymczasem minister rządu pis stwierdziła : "Nie ma dalszych planów (budowy następnych zbiorników) tylko i wyłącznie 4 zbiorniki zaplanowane przez poprzedników będą realizowane (... ) z budowy kolejnych będziemy się wycofywać
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Pewnie kościoły były ważni - minister zalewska zapewniała mieszkańców ziemi kłodzkiej w 2019 r. : " Tych inwestycji o których mowa, czyli kolejnych zbiorników PO PROSTU NIE BĘDZIE!!!"
Do moderacji
Odpowiedz
2
0