UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na YT jest film jak pisowska minister w 2019 r. obiecuje że odstąpią od budowy zbiorników retencyjnych. W MIĘDZYLESIU PADŁY DEKLARACJE, ZBIORNIKÓW NIE BĘDZIE. Teraz pis powinien płacić odszkodowania

Pewnie kościoły były ważni

Anuluj