UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na YT jest film jak pisowska minister w 2019 r. obiecuje że odstąpią od budowy zbiorników retencyjnych. W MIĘDZYLESIU PADŁY DEKLARACJE, ZBIORNIKÓW NIE BĘDZIE. Teraz pis powinien płacić odszkodowania
Pewnie kościoły były ważni