UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na YT jest film jak pisowska minister w 2019 r. obiecuje że odstąpią od budowy zbiorników retencyjnych. W MIĘDZYLESIU PADŁY DEKLARACJE, ZBIORNIKÓW NIE BĘDZIE. Teraz pis powinien płacić odszkodowania

Pewnie kościoły były ważni