UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Anna L. - Pani jest słabo zorientowana. Polacy zawsze pomagają, jak ktoś się zwróci o pomoc. Widocznie tym razem Niemcy nie chcieli pomocy. Ale np. w sierpniu 2021 r. polscy strażacy pomagali przy powodzi w Niemczech. A teraz polski rząd może nie prosi o pomoc nikogo?


Anuluj