UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie są Niemcy, przyjaciele nowego rządu. Nie wyslą pomocy? Cicho siedzą jak zwykle, kiedy Polska w potrzebie.

Jrt

Anuluj