UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ciekawe czy Elbląg przygotowuje się na ewentualne powodzie. Czy studzienki i Kumiela oczyszczone. Wrocław już powołał sztab kryzysowy i przygotowania idą całą parą. A my pewnie jak zawsze, nocniki musimy sobie przygotować. Żeby mieć gdzie gdzie rękę włożyć.