UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ciekawe czy Elbląg przygotowuje się na ewentualne powodzie. Czy studzienki i Kumiela oczyszczone. Wrocław już powołał sztab kryzysowy i przygotowania idą całą parą. A my pewnie jak zawsze, nocniki musimy sobie przygotować. Żeby mieć gdzie gdzie rękę włożyć.