Wybrany wątek opinii
Ludzie ale czy tak trudno zrozumieć że park to jest park nie dla kilku czy kilkunastu osób którzy szaleja po alejkach parkowych wypasionymi furami bo to paniska nie bedą chodzić piechotą szkoła zamkneła bramę i cały ruch samochodowy poszedł na alejki i trawniki uczeń nie musi być podwieziony pod sama klamkę kto w ogóle rządzi w tym mieście? kilkanascie osób z rejestracją NEB to nie łąka trzeba znaleźć rozwiązanie czemu nikt nie interweniuje
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Grażyna12 - Nikt nie kwestionuje tego, że park to park. Absolutnie nie zgadzam się na takie parkowanie jak na zdjęciach. Klasy 1-3 może jeszcze wymagają osobistego odprowadzenia do szatni, ale zdecydowanie nie uprawnia to do parkowania na trawniku.4-8,jeżeli już naprawdę trzeba autem odstawić ze względu na odległość, to już spokojnie można wysadzić na wysokości schodów i dalej niech sobie radzi. Kolejnym problemem może być tu tylko zatoczka autobusowa, w którą przepisy zabraniają wjechać zwykłemu kierowcy, a to by było najdogodniejsze miejsce do wysiadki.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@DasModel - tak mas rację tylko że rano to zastawiony jest i park i zatoka autobusowa oraz cały placyk za przystankiem nikt nie reaguje wolna amerykanka tu nie obowiązuje żaden przepis ani znak stoja i na chodniku i na ścieżce rowerowej niedawno znajoma szła z psem alejka parkową o mały włos auto rozjechałoby psa w ostatniej chwili wyciagnęła go za smycz tu nie chodzi ze do szatni dzieci z auta małe idą same a ojcieć czy matka czeka aż dziecko wejdzie za drzwi to na zdjęciach to jest nic zobacz od strony Agrykola zastawione wszystko stoja jak na redzie muszą podjechac pod same schody
Do moderacji
Odpowiedz
2
0