UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@DasModel - tak mas rację tylko że rano to zastawiony jest i park i zatoka autobusowa oraz cały placyk za przystankiem nikt nie reaguje wolna amerykanka tu nie obowiązuje żaden przepis ani znak stoja i na chodniku i na ścieżce rowerowej niedawno znajoma szła z psem alejka parkową o mały włos auto rozjechałoby psa w ostatniej chwili wyciagnęła go za smycz tu nie chodzi ze do szatni dzieci z auta małe idą same a ojcieć czy matka czeka aż dziecko wejdzie za drzwi to na zdjęciach to jest nic zobacz od strony Agrykola zastawione wszystko stoja jak na redzie muszą podjechac pod same schody
Grażyna12