UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie ale czy tak trudno zrozumieć że park to jest park nie dla kilku czy kilkunastu osób którzy szaleja po alejkach parkowych wypasionymi furami bo to paniska nie bedą chodzić piechotą szkoła zamkneła bramę i cały ruch samochodowy poszedł na alejki i trawniki uczeń nie musi być podwieziony pod sama klamkę kto w ogóle rządzi w tym mieście? kilkanascie osób z rejestracją NEB to nie łąka trzeba znaleźć rozwiązanie czemu nikt nie interweniuje
Grażyna12