Wybrany wątek opinii

Teraz kiedy jakikolwiek patrol straży miejskiej przyczepi się o źle parkowanie to przypomnijcie im jak działali podczas ostatniego święta chleba. Stare Miasto totalna anarchią, samochody poparkowane wszędzie. Na trawnikach w miejscach zabronionych a straż miejska nic sobie z tego nie robiła. Straż miejska do likwidacji.
Jamaleg (2024.09.09)
@Jamaleg - Jednak jesteś chory, szkoda że nie używasz lustra.
(2024.09.09)
@Jamaleg - Niestety w święto chleba miasto samo strzeliło sobie w stopę zasłaniając znaki strefy zamieszkania (w tym momencie znaki nie obowiązują) czyli tam gdzie nie było zakazu możesz stać stosując się do ogólnych zasad (1,5 m chodnik itp. ).
(2024.09.09)
Żadne znaki o których piszesz jie byly zasłonięte. Przynajmniej te od strony wigilinej, zamkowej
Jamaleg (2024.09.10)
Powrót do komentarzy