UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jamaleg - Niestety w święto chleba miasto samo strzeliło sobie w stopę zasłaniając znaki strefy zamieszkania (w tym momencie znaki nie obowiązują) czyli tam gdzie nie było zakazu możesz stać stosując się do ogólnych zasad (1,5 m chodnik itp. ).