UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teraz kiedy jakikolwiek patrol straży miejskiej przyczepi się o źle parkowanie to przypomnijcie im jak działali podczas ostatniego święta chleba. Stare Miasto totalna anarchią, samochody poparkowane wszędzie. Na trawnikach w miejscach zabronionych a straż miejska nic sobie z tego nie robiła. Straż miejska do likwidacji.

Jamaleg