Wybrany wątek opinii
Tam nie ma gdzie stawać a do tego jeszcze na przeciw Kościoła postawili zakaz parkowania i straż miejska tylko mandaty soli. Pytanie: co o komu przeszkadzają tam samochody?
40lat można było tam parkować i nie przeszkadzało. Co się zmieniło... ?
Do moderacji
Odpowiedz
25
32
@orzech - A no to że niedługo będzie tam błoto a nie trawa.
I jak masz z Tym problem to zmień przepisy
Do moderacji
Odpowiedz
3
1