UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tam nie ma gdzie stawać a do tego jeszcze na przeciw Kościoła postawili zakaz parkowania i straż miejska tylko mandaty soli. Pytanie: co o komu przeszkadzają tam samochody? 40lat można było tam parkować i nie przeszkadzało. Co się zmieniło... ?
orzech