UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tam nie ma gdzie stawać a do tego jeszcze na przeciw Kościoła postawili zakaz parkowania i straż miejska tylko mandaty soli. Pytanie: co o komu przeszkadzają tam samochody? 40lat można było tam parkować i nie przeszkadzało. Co się zmieniło... ?

orzech