UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I nie pomyliłem się co do wyboru wykonawcy. Robią bo robią, bo pieniądze trzeba zjadać, ale jakości i projektu znowu zabraknie, to typowe dla inwestycji miejskich.


Anuluj