UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I nie pomyliłem się co do wyboru wykonawcy. Robią bo robią, bo pieniądze trzeba zjadać, ale jakości i projektu znowu zabraknie, to typowe dla inwestycji miejskich.
I nie pomyliłem się co do wyboru wykonawcy. Robią bo robią, bo pieniądze trzeba zjadać, ale jakości i projektu znowu zabraknie, to typowe dla inwestycji miejskich.