Wybrany wątek opinii

Doczekaliśmy czasów kiedy dobro psa ważniejsze niż człowieka, wystarczy się poskarżyć na zostawiane odchody psa pod klatką a piszą musi być nie dobry bo psa nie lubi. Łowią ryby i słyszą nie ma serca bo ryby kaleczy, niedługo będą obrońcy dżdżownicy no bo tu dopiero cierpienie. Dziś już Człowiek nie brzmi dumnie, przeciwnie kasa i wywyższenie zrobiło nadludzi i tzw.13 dzielnice dlatego chyba sami musicie na siebie liczyć i usunąć psy.
(2024.08.27)
Człowiek nigdy nie brzmiało dumnie, człowiek to największy szkodnik na planecie
(2024.08.28)
chyba ty..
monte (2024.08.28)
Powrót do komentarzy