UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Doczekaliśmy czasów kiedy dobro psa ważniejsze niż człowieka, wystarczy się poskarżyć na zostawiane odchody psa pod klatką a piszą musi być nie dobry bo psa nie lubi. Łowią ryby i słyszą nie ma serca bo ryby kaleczy, niedługo będą obrońcy dżdżownicy no bo tu dopiero cierpienie. Dziś już Człowiek nie brzmi dumnie, przeciwnie kasa i wywyższenie zrobiło nadludzi i tzw.13 dzielnice dlatego chyba sami musicie na siebie liczyć i usunąć psy.