Wybrany wątek opinii

Tak samo jak sprawa zamkniętego dworca pksu zimą do godz.18,kiedy jeszcze po tej godzinie odjeżdzaja autobusy, więc ludzie muszą marznąć na mrozie.
evaaa (2024.08.22)
@evaaa - To dla kogo jest ten dworzec rządzący tym obiekiektem pytam? Ciemności egipskie, wczesne jego zamknięcie... masakra!
J124 (2024.08.22)
Powrót do komentarzy