UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak samo jak sprawa zamkniętego dworca pksu zimą do godz.18,kiedy jeszcze po tej godzinie odjeżdzaja autobusy, więc ludzie muszą marznąć na mrozie.

evaaa

Anuluj