UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak samo jak sprawa zamkniętego dworca pksu zimą do godz.18,kiedy jeszcze po tej godzinie odjeżdzaja autobusy, więc ludzie muszą marznąć na mrozie.
evaaa
Tak samo jak sprawa zamkniętego dworca pksu zimą do godz.18,kiedy jeszcze po tej godzinie odjeżdzaja autobusy, więc ludzie muszą marznąć na mrozie.
evaaa