Wybrany wątek opinii
Niektórzy to chyba by chcieli, aby tą kamienicę pod wielbłądem Niemcy im grzecznie zostawili w 1945 razem z ciepłą zupą na stole, pełną spiżarką oraz szafą pełna ubrań. Tylko czyj ten Elbląg by dzisiaj był? Jak byś posiedział w Konzentrationslager jeden z drugim w tamtych czasach to byś od razu innego rozumu nabrał.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Popierasz czerwonych, ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1