UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niektórzy to chyba by chcieli, aby tą kamienicę pod wielbłądem Niemcy im grzecznie zostawili w 1945 razem z ciepłą zupą na stole, pełną spiżarką oraz szafą pełna ubrań. Tylko czyj ten Elbląg by dzisiaj był? Jak byś posiedział w Konzentrationslager jeden z drugim w tamtych czasach to byś od razu innego rozumu nabrał.