UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niektórzy to chyba by chcieli, aby tą kamienicę pod wielbłądem Niemcy im grzecznie zostawili w 1945 razem z ciepłą zupą na stole, pełną spiżarką oraz szafą pełna ubrań. Tylko czyj ten Elbląg by dzisiaj był? Jak byś posiedział w Konzentrationslager jeden z drugim w tamtych czasach to byś od razu innego rozumu nabrał.