UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakie żałosne wpisy, tacy mądrzy tylko problem w wypełnieniu najprostrzego dokumentu i wtedy o pomoc do urzędnika bo myśleć ciężko


Anuluj