UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj tam! oj tam! ważne że już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się QueerMuzeum, czyli miejsce upamiętniające historięZdegenerowanej subkulturyLGBT. Ciekawe i POuczające będą eksponaty.

donCichot

Anuluj