UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze że scena odwrotnie stoi bo nie szło słychać na Nowodworskiej.... Dla mnie talent ma tylko Natasza i można jej przypisać tytuł gwiazdy ! Mogliby startować o 18- tej bo o 23 będzie padać i znowu burza.....


Anuluj