UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie będzie za ostreczowanym wysokim płotem dla pisowców i ich liżących, będzie normalnie można coś zobaczyć? Szok
Szok
To nie będzie za ostreczowanym wysokim płotem dla pisowców i ich liżących, będzie normalnie można coś zobaczyć? Szok
Szok