Wybrany wątek opinii
Czy ustawienie klatek z karmą by nie pomogło ? Głodne by skorzystały z jedzenia, czy takie próby były ? Na czym polegało nęcenie przez weterynarzy ? Widziałam filmy, gdzie ustawiano większe kojce z karmą żeby pies wszedł do środka. Fakt, nie w Polsce a w USA. Pytanie, czy by przetrwały, amatorów zniszczeń mamy sporo ???
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@ulababcia72 - Nie są glodne. Jedzą upolowane sarny.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0