Wybrany wątek opinii

Czy ustawienie klatek z karmą by nie pomogło ? Głodne by skorzystały z jedzenia, czy takie próby były ? Na czym polegało nęcenie przez weterynarzy ? Widziałam filmy, gdzie ustawiano większe kojce z karmą żeby pies wszedł do środka. Fakt, nie w Polsce a w USA. Pytanie, czy by przetrwały, amatorów zniszczeń mamy sporo ???
ulababcia72 (2024.01.04)
@ulababcia72 - Nie są glodne. Jedzą upolowane sarny.
Niestety (2024.01.04)
Powrót do komentarzy