UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ustawienie klatek z karmą by nie pomogło ? Głodne by skorzystały z jedzenia, czy takie próby były ? Na czym polegało nęcenie przez weterynarzy ? Widziałam filmy, gdzie ustawiano większe kojce z karmą żeby pies wszedł do środka. Fakt, nie w Polsce a w USA. Pytanie, czy by przetrwały, amatorów zniszczeń mamy sporo ???

ulababcia72

Anuluj