Wybrany wątek opinii

Sztuczne nakręcanie problemu, żeby mógł sobie jakiś geniusz potem postrzelać. A te opowieści "mieszkańców Rubna" to chyba jakiś dzban pisał. Sam mieszkam w Rubnie, i z tymi psami nie ma problemu, nigdy nie spotyka się ich wszystkich na raz. Nie atakują !!!!! Unikają ludzi i tyle, przestańcie pisać bzdury. Tak jak ktoś wcześniej pisał, to są psy ex domowe, bo "ebłongom" się znudziły. Czy na każdym kroku trzeba, aż tak reklamować b.. tego miasta. Przecież teraz to miasto to synonim obciachu. Miasto trepów, nierobów, nowobogackich z IQ cegły i garstki normalnych ludzi. Jak to w kawale powtarzanym w Polsce: jaki plus ma Elbląg... Gdańsk jest blisko.
Ryszard2000 (2024.01.03)
@Ryszard2000 - Taki pewnie "ex ebłong" się ozwał, jakie trzeba mieć IQ żeby przenieść się do Rubna? Jakie zalety ma Rubno? Fajne zapachy, pewnie będziesz szedł w zaparte. Te "ex domowe" psy zdziczały (a porzucili je zapewne wspaniali mieszkańcy Rubna) mogą jeszcze dużo złego zrobić, to zwierzęta no ale z Rubna.
(2024.01.03)
@Ryszard2000 - Ale bredzisz....
....xxx (2024.01.03)
@Ryszard2000 - Ale rozszarpują zwierzynę, także na Modrzewinie. Na Rosnowskiego zabiły sarnę.
bororo (2024.01.04)
Powrót do komentarzy