UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sztuczne nakręcanie problemu, żeby mógł sobie jakiś geniusz potem postrzelać. A te opowieści "mieszkańców Rubna" to chyba jakiś dzban pisał. Sam mieszkam w Rubnie, i z tymi psami nie ma problemu, nigdy nie spotyka się ich wszystkich na raz. Nie atakują !!!!! Unikają ludzi i tyle, przestańcie pisać bzdury. Tak jak ktoś wcześniej pisał, to są psy ex domowe, bo "ebłongom" się znudziły. Czy na każdym kroku trzeba, aż tak reklamować b.. tego miasta. Przecież teraz to miasto to synonim obciachu. Miasto trepów, nierobów, nowobogackich z IQ cegły i garstki normalnych ludzi. Jak to w kawale powtarzanym w Polsce: jaki plus ma Elbląg... Gdańsk jest blisko.

Ryszard2000