Wybrany wątek opinii
Panie Stefanie Rembelski wygrał Pan zakład.... tu cytuję "... Wśród miejskich spółek, które poniosły największą stratę na działalności, jest Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - 1 milion 978 tys. zł (przy stracie w 2021 r. w wysokości 630 tys. zł).... "
Do moderacji
Odpowiedz
17
1
@Fan_Łukaszka_od_ciepłej_posa - Wytłumacz mi jak EPEC miał nie mieć strat skoro pisowcy zapewnili 4x droższy węgiel o gorszych parametrach niż rok wcześniej i zamrozili ceny ciepła na poziomie niższym niż opłacalność ?
Do moderacji
Odpowiedz
10
20