UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Fan_Łukaszka_od_ciepłej_posa - Wytłumacz mi jak EPEC miał nie mieć strat skoro pisowcy zapewnili 4x droższy węgiel o gorszych parametrach niż rok wcześniej i zamrozili ceny ciepła na poziomie niższym niż opłacalność ?

Taka pisowska obłuda

Anuluj