UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Fan_Łukaszka_od_ciepłej_posa - Wytłumacz mi jak EPEC miał nie mieć strat skoro pisowcy zapewnili 4x droższy węgiel o gorszych parametrach niż rok wcześniej i zamrozili ceny ciepła na poziomie niższym niż opłacalność ?

Taka pisowska obłuda