Wybrany wątek opinii
Stara gra pomiędzy instytucjami upowszechniania kultury rozpoczęta. Spektakle teatralne sprowadzają do Elbląga dosłownie wszyscy. Niebawem firmy oczyszczania miasta rozpoczną kontraktowanie artystów dramatycznych i wystawianie sztuk.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
A to dobry akurat pomysł, sztuka przy śmietnikach! Tam, gdzie kończy się masowy konsumpcjonizm, sztuka może trafić do mas. Gratuluję wyobraźni!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1