UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stara gra pomiędzy instytucjami upowszechniania kultury rozpoczęta. Spektakle teatralne sprowadzają do Elbląga dosłownie wszyscy. Niebawem firmy oczyszczania miasta rozpoczną kontraktowanie artystów dramatycznych i wystawianie sztuk.


Anuluj