UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Stara gra pomiędzy instytucjami upowszechniania kultury rozpoczęta. Spektakle teatralne sprowadzają do Elbląga dosłownie wszyscy. Niebawem firmy oczyszczania miasta rozpoczną kontraktowanie artystów dramatycznych i wystawianie sztuk.