UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Stara gra pomiędzy instytucjami upowszechniania kultury rozpoczęta. Spektakle teatralne sprowadzają do Elbląga dosłownie wszyscy. Niebawem firmy oczyszczania miasta rozpoczną kontraktowanie artystów dramatycznych i wystawianie sztuk.